Ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Pýcha nášho Slovenska, to najvyššie pohorie Západných Karpát, ktoré sa týči až k nebesiam! Sú to predsa naše malebné Tatry. Kto v nich ešte nebol, mal by sa hanbiť a čo najskôr túto skutočnosť napraviť. Práve máte jedinečnú šancu, pretože Vám vieme zabezpečiť ubytovanie v tatrách a to nie hocijaké, pretože máme tú najširšiu a zároveň najlepšiu ponuku. Ale načo by som vás prehováral, keď mi aj tak nakoniec neuveríte? Pri porovnanní s konkurenciou zistíte, že ponúkame to najlepšie a tiež za najlepšiu cenu! Tak prečo chodiť inam, keď u nás dostanete to isté len za lepšiu cenu a z ušetrených peňazí si môžete kúpiť nejaký pekný suvernír alebo niečo pekné na seba.

Poďme sa pozrieť, čo nám to tie Tatry vlastne ponúkajú. Ja ani neviem kde vlastne začať, no nebojte sa budem veľmi stručný, aby som vás príliš nenudil :). Zoberieme to pekne z vrchu, pretože najvyšší vrch Tatier meria presne 2655m.n.m, čo je úctyhodná výška a málo z nás sa môže pochváliť výstupom na jeho vrchol. Potom tu máme Lomničák, na ktorý sa dá dostať lanovkou i pešo, máte slobodný výber. Aby som nezabudol na Kriváň, ktorý bol kedysi považovaný za najvyšší vrch, no presné merania dokázali opak. Kriváň je jeden z najznámejších vrcholcov, veď nie nadarmo sa nachádza aj v ľudovej slovesnosti: pesničky, riekanky, ba i v rozprávkach.

Tatry však nie sú známe len vášnivých turistom, ale aj tým menej šťastným - vážne chorým, ktorí sa sem chodia pravidelne liečiť a to nielen vďaka horskému ovzdušiu. Liečia sa tu hlavne choroby dýchacieho traktu a to v jarnom - letnom období. Je mi ich zo srdca ľúto a verím, že im tento pobyt pomôže aspoň o trošku.

Aby som nezabudol na jedno z najobľubenejších miest turistov a tým je Štrbské Pleso! Musím povedať, že toto miesto má skutočne niečo do seba a vyberiete si tu z množstva športov. Kedysi sa tu konali dokonca preteky v skokoch na lyžiach, dnes sa tu už len trénuje a skokanské mostíky chátrajú, čo je obrovská škoda. Okrem skokov na lyžiach si tu môžete vyskúšať aj klasické zjazdový lyžovanie alebo bežkovanie. Je tu spravená nádherná trať pre bežkárov, bude sa vám páčiť. Na Štrbskom plese sa nachádzajú hotely známe po celom Slovensku, schválne či uhádnete, ktoré sú to?